How make Legions Montage...

Disci

Old man
That's the least you need for making a movie. Virtualdub is a nice program you can use to tone down the file sizes after Frapsing.
 

Crisis12096

Member
Przypuszczam wiesz polskich więc ja po prostu to zrobić Jeśli jest to język ojczysty, jak jesteś z Polski, to będzie to na szybsze i łatwiejsze do zrozumienia, zamiast przy użyciu polski .. Mówi się, jaki program można użyć. Fraps sugerowano. Co do końcówek, ja osobiście nie mogę dać żadnych. Inne programy, które powinny działać to: Dxtory (http://dxtory.com/v2-home-en.html) powinno działać. Arch używali go do jego montaż, a to podobno całkiem nieźle. Xfire może działać, istnieje sposób, aby zmusić go do pracy. Nie robię fotomontaże więc nie mogę powiedzieć na pewno. Możesz wysłać PM do kogoś, kto na pewno wiecie marek fotomontaże, jak Arch na przykład, i zadać mu pytania.
-Dzięki uprzejmości Google Translate, przepraszam za błędy, jak mam ufać go całkowicie, ponieważ nie znam polskiego.

If you don't know Polish, I apologize for presuming you did.
Edit: Reading it, it's quite the language I must say.
 

JedrekPl

Member
Przypuszczam wiesz polskich więc ja po prostu to zrobić Jeśli jest to język ojczysty, jak jesteś z Polski, to będzie to na szybsze i łatwiejsze do zrozumienia, zamiast przy użyciu polski .. Mówi się, jaki program można użyć. Fraps sugerowano. Co do końcówek, ja osobiście nie mogę dać żadnych. Inne programy, które powinny działać to: Dxtory (http://dxtory.com/v2-home-en.html) powinno działać. Arch używali go do jego montaż, a to podobno całkiem nieźle. Xfire może działać, istnieje sposób, aby zmusić go do pracy. Nie robię fotomontaże więc nie mogę powiedzieć na pewno. Możesz wysłać PM do kogoś, kto na pewno wiecie marek fotomontaże, jak Arch na przykład, i zadać mu pytania.
-Dzięki uprzejmości Google Translate, przepraszam za błędy, jak mam ufać go całkowicie, ponieważ nie znam polskiego.

If you don't know Polish, I apologize for presuming you did.
Edit: Reading it, it's quite the language I must say.

ty cris Im from poland.... :D
 

Levi

Member
Fraps + Windows movie maker. GL!
Windows movie maker? good grief. No.

Definitely fraps would be the best option for recording. There are several good software programs, but I would definitely not recommend windows live movie maker or windows movie maker. There are plenty of ways to get better software for free.

PIRACY IS BAD.
 

Disci

Old man
Windows movie maker? good grief. No.
He asked how to make a movie, so I gave him an advice which everyone can use. Everyone and their dogs know WVM is *chocolate cookies* compaired some other programs.

@Armageddon, I'm nowhere and everywhere at the same time. In other words, lurking. How you been?
 

Dino

Member
ty cris Im from poland.... :D

TikqAwx680SET1HZqKYnhQ2.gif
 
Top